layer-top
layer-bottom

Краса та здоров’я

layer-top
layer-bottom
case-img-default
Краса та здоров'я
«Вода – джерело життя» Леонардо да Вінчі

Все живе і прекрасне на Землі з’явилося з води!

Вода-джерело життя, саме в ній зародилося біологічне життя на нашій улюбленій планеті. Це найпоширеніший і найзагадковіший досі елемент. Вода існує в різних станах, має безліч унікальних властивостей, в тому числі і пам’яттю. Немає нічого більш важливого і корисного для організму будь-якої живої істоти ніж вода.

Людина і сама на 75% складається з води. Нас, людей, як найніжніші квіти, для сприятливого стану необхідно постійно “поливати” – поїти чистою водою. Все тому, що саме вода приносить в усі клітини організму поживні речовини (мінерали, солі, вітаміни), кисень і веде з «території» накопичилися «покидьки» життєдіяльності. Вода бере участь в складному процесі регулювання температури тіла. І навіть для того, щоб дихати, потрібна вода (зволожує кисень для дихання). Вода повинна стати для кожного з нас ключовим інгредієнтом, якщо ми прагнемо мати здорове тіло і відмінне самопочуття. Ніщо так не впливає на наше здоров’я як вода.

Вода - джерело усього у Всесвіті Геракліт

Краса і здоров’я

Не так давно, американські вчені струснули світ сенсаційними заявами про чудодійний ефект води і чудові результати нової «водної дієти». Позбутися зайвої ваги американські дієтологи рекомендують за допомогою “водної” дієти, яка стає все більш популярною на Заході.

Виявлено, що при нестачі рідини організм починає відчувати стрес і посилає сигнали в мозок, схожі з сигналами голоду. В результаті ми починаємо їсти, в той час як треба нам пити! Непотрібні в цей момент поживні речовини відкладаються у вигляді жиру в самих затишних куточках нашого тіла.

Випиваючи кожен день по 2 -2,5 літра води (крім соків, чаю і кави) ми можемо придушити відчуття голоду і скоротити кількість споживаної їжі (звичайно, при цьому варто обмежити і споживання жирних продуктів).

Розклад водної дієти

Натще. Отже, день слід почати зі склянки чистої негазованої мінеральної води перед сніданком. Можете додати у воду трохи лимонного соку і, в пропорції 1: 1, гарного настрою і надій для наступаючого дня!

Протягом дня. Оскільки вода надає помітне прискорення процесу обміну речовин і наділяє організм додатковою енергією, то гріх цим не скористатися. Вода невинно чиста від наявності калорій, холестерину і жиру. Індивідуальну денну “водяну норму” слід визначати виходячи з особистої ваги (на кожен кілограм тіла потрібно 40 мл води). Приблизно 6-8 склянок чистої води в день призводить весь механізм травної системи в режим ефективної роботи, пропадає відчуття голоду і нав’язливе бажання «що-небудь пожувати». Заняття спортом або літня спека трохи збільшують цю норму.

Звірятися з годинником. Пити воду слід за 20-30 хвилин до їжі або через дві години після! Під час їжі пити воду не рекомендується! В іншому випадку виникає ризик порушення процесу травлення (вода розбавляє шлунковий сік). Випите кількість води відразу після застілля теж буде на шкоду (рідина виходить через 15 хвилин і «вимиє» зі шлунка поки ще неперетравлений обід, прирікаючи його на неприємний процес в кишечнику). Тому і слід пити воду тільки через кілька годин після їжі (через дві години після прийому крохмальної їжі, і через чотири години після білкових продуктів), після того як вся поглинена їжа успішно перетравиться.

Вигідний обмін. У водній дієті вам не потрібно бути Дон Кіхотом і боротися з вітряками. Ніякого кардинального перевороту світу, а всього лише кілька розумних змін. Так, замініть звичні солодкі газовані напої(навіщо вам зайві калорії ?) і дієтичну колу на воду. Важче, можливо, буде боротися зі звичкою випити чашку чаю або кави, які оманливо втамовують спрагу, а на ділі просто зневоднюють організм (кофеїн-сумлінне сечогінний засіб, не забувайте). Тільки саме запах кави для багатьох асоціюється зі щастям і спокоєм. В такому випадку, розраховуйте, щоб на чашку ароматної насолоди припадав стакан води.

Відчуйте смак. Перетворіть свою чергову дієту на веселу гру з водою. Заведіть в будинку великі і красиві склянки для води. Подбайте про якість споживаної води, тому як це питання часто важливіше складу всього іншого раціону. Пам’ятайте, вода пробирається в кожну клітинку вашого тіла, беручи участь у всіх життєво важливих процесах. Тому так відповідально, щоб вода була приємною і кристально-чистою. Навчіться пити воду повільно і зі смаком, невеликими ковтками (це корисно, оскільки вона не перевантажує шлунок і нирки), а можна і через соломинку, як коктейль в барі. Головне, в задоволення!