layer-top
layer-bottom

Природне джерело

layer-top
layer-bottom
case-img-default
Природне джерело

Славиться “Слобожанщина” Березівською мінеральною водою, полюбилася своїми дивовижними смаковими і цілющими властивостями, вже кільком поколінням людей.

Джерело Березівських вод розташоване в екологічно чистій місцевості-мальовничому березовому гаю, оточеному хвойними лісами, поруч з санаторієм»Бермінводи”.

Офіційною датою відкриття джерела є 1862 рік. Дослідження мінеральної води “Березовська” показують, що склад води Березовського джерела не зазнав істотних змін від початку її використання.

Під впливом прийому цієї води з організму виводяться шлаки, що має в наш час величезне значення. Французький терапевт Юшар зазначив свого часу, що «…часто важливо не те, що вода вводить в організм, а те, що вона виводить з організму».

Назва “живої води” принесло їй наявність органічних речовин. Знаходяться в слабомінералізованих водах органічні речовини мають виражену біологічну і терапевтичну дію, в разі “Березовської”, особливо при захворюваннях нирок і сечокам’яної хвороби.

Унікальну за своїми якостями мінеральну воду “Березовська” мудро готувала сама природа. Її безперечною перевагою є невисока мінералізація, що дає можливість використання її в якості прохолодного напою, приємний смак і свіжість якого легко втамовує спрагу.