Мінеральна вода “Березівська” стала переможцем обласного конкурсу якості “Краща продукція Харківщини”
Щорічний обласний конкурс” Краща продукція Харківщини ” проводиться з метою стимулювання та заохочення підприємств області до підвищення якості та конкурентоспроможності продукції. Цього року мінеральна вода ” Березівська “зі скляних пляшках стала переможцем конкурсу в номінації”Продовольчі товари”.
ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НОВИНИ:
![layer-top](https://www.berezivska.ua/wp-content/themes/berezovskaya/images/content/layer-top.png)
Зворотній зв`язок