Новинка!
На заводі випущена нова позиція мінеральної води- “Березівська Преміум” в пляшках 0,75 л. це столова природна мінеральна вода з ідеально збалансованим хімічним складом і низьким рівнем мінералізації.
Вона прекрасно підходить для щоденного вживання і при цьому не просто втамовує спрагу, але і піднімає загальний тонус організму, даруючи природну свіжість і насолоду чистим смаком день за днем.
ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НОВИНИ:
![layer-top](https://www.berezivska.ua/wp-content/themes/berezovskaya/images/content/layer-top.png)
Зворотній зв`язок